• Forside
  • Nyheter
  • Personskadeforbundet LTN ønsker alle våre medlemmer og samarbeidspartnere en riktig god jul
Personskadeforbundet LTN ønsker alle våre medlemmer og samarbeidspartnere en riktig god jul
24.12.2020 Forfatter: Ingeborg Dahl-Hilstad

Kontoret holder stengt fram til 4. januar, da er vi tilbake på plass fra hjemmekontoret igjen.

Vi vet at julen kan være en vanskelig tid for noen av dere, og i år blir den kanskje annerledes og enda vanskeligere enn før. Vi er glade for at vi har så mange engasjerte frivillige, og at vi kan holde vår likepersontelefon åpen tirsdag og torsdag ut året. Det betyr at du kan ringe en likeperson også på julaften og nyttårsaften mellom klokka 17 og 19 og nummeret er 21 40 32 02.

Ta vare på hverandre!

Ingeborg Dahl-Hilstad

Kontoret holder stengt fram til 4. januar, da er vi tilbake på plass fra hjemmekontoret igjen.

BLI MEDLEM NÅ
Du får tilsendt vårt medlemsmagasin 10 ganger i året. Ved å ringe sekretariatet på telefon 22 35 71 00 får du gratis rådgivning innen erstatningsspørsmål og bistand til valg av advokat, helse- og sosiale rettigheter og navrettigheter. Du vil også bl.a. få tilbud om ulike kurs, snakke med en likeperson, rabatter samt rimelig leie av våre leiligheter i Bulgaria.
Meld deg inn!